پیام رئیس کنگره و رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز

۱۴۰۲/۱۰/۲۰ ۱۵:۲۲

نوشته شده توسط احسان احسان در چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ ساعت ۱۵:۲۲

از مهم‌ترین عوامل دستیابی به جامعه پویا ، سالم و فعال، برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات علمی در فضای توسعه پژوهش و سلامت است، و از این جهت ضروری است که کلیه محققان و اندیشمندان حوزه علوم پزشکی به اهمیت رشد و توسعه تحقیقات مرتبط با سلامت پی‌ببرند.

پس از برگزاری چندین کنگره کشوری، مفتخریم به مدت سه روز میزبان جمعی از نخبگان، محققان، پزشکان و دانشجویان در دوازدهمین کنگره ملی و پنجمین کنگره بین المللی انگل‌شناسی و بیماری‌های انگلی هستیم. ضمن خوش آمدگویی به شما عزیزان، قبل از هر چیز بر خود لازم می‌دانم از حمایت‌های ارزشمند انجمن انگل‌شناسی جهت باشکوه تر برگزار شدن کنگره تشکر و قدردانی نمایم. در کنگره حاضر آخرین و جدیدترین دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های مربوط به عفونت‌های انگلی از قبیل مالاریا، سالک، کالاآزار، کیست هیداتید، سقط‌های جنینی  ناشی از توکسوپلاسموز، عفونتهای چشمی لاروهای مهاجر پوستی و احشایی و بیماریهای نوپدید و بازپدید انگلی مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

 امید است با توجه به حضور اساتید و محققان برجسته ملی و بین‌المللی، برنامه‌های کنگره مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و بتواند در جهت ارتقای علم انگل‌شناسی پزشکی و دستیابی به آخرین یافته‌های علمی در این زمینه و تعامل و همکاری‌های علمی بین پژوهشگران و محققان گرامی موثر واقع شود.

مشتاقانه منتظر قدوم شما عزیزان در کنگره بین‌المللی انگل‌شناسی و بیماری‌های انگلی در شهر کرج، استان البرز، ایران کوچک، هستیم.

دکتر شهرام صیادی

رییس کنگره

پیام مسئولین کنگره

بازخورد

نظر شما چی هست؟ بر روی ستاره های مورد نظرتون کلیک کنید.

0
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
میانگین نمرات

دیدگاه ها (0)

تاکنون دیدگاهی منتشر نشده است. شما اولین نفر باشید!

ارسال یک دیدگاه